RUGBY 15

Przejdź do:

LEWY FILAR MŁYNARZ PRAWY FILAR LEWY WSPIERACZ PRAWY WSPIERACZ LEWY RWACZ PRAWY RWACZ NUMER OSIEM ŁĄCZNIK MŁYNA ŁĄCZNIK ATAKU LEWY SKRZYDŁOWY ŚRODKOWY ATAKU DRUGI ŚRODKOWY PRAWY SKRZYDŁOWY OBROŃĆA
INNE WYNIKI:
RUGBY 7 KOBIET
RUGBY 7 MĘŻCZYZN
Wróć na RugbyHusarz.pl
LEWY FILAR

MCHELIDZE
TOMA
(Budowlani Łódź SA)

WILCZUK
MARCIN
(Ogniwo Sopot)

KRAMARENKO
WITALIJ
(Budowlani Łódź SA)



MŁYNARZ

KUJAWA
ŁUKASZ
(Budowlani Łódź SA)

JANIEC
GRZEGORZ
(FCSR Rumilly)

CHRÓŚCIEL
ADRIAN
(Pogoń Siedlce)



PRAWY FILAR

BYSEWSKI
RADOSŁAW
(RC Arka Gdynia)

KASZUBA
SŁAWOMIR
(RC Lechia Gdańsk

KOSTAŁKOWSKI
SEBASTIAN
(SKRA Warszawa)



LEWY WSPIERACZ

KARPIŃSKI
PIOTR II
(Budowlani Łódź SA)

HEBDA
TOMASZ
(Rugby Club Strasbourg)

PIOTROWSKI
ADAM
(Ogniwo Sopot)



PRAWY WSPIERACZ

PONIATOWSKI
PAWEŁ
(KS Budowlani Łódź)

PERZAK
KAROL
(RC Arka Gdynia)

KARPIŃSKI
PIOTR I
(Budowlani Łódź SA)



LEWY RWACZ

POWAŁA-NIEDŹWIECKI
STANISŁAW
(Buowlani Lublin)

PŁONKA
MAREK
(RC Lechia Gdańsk)

PŁOŃSKI
PAWEŁ
(Pogoń Siedlce)



PRAWY RWACZ

MIROSZ
MICHAŁ
(Buowlani Łódź SA)

NOWICKI
ALEKSANDER
(AS Macon)

WANTOCH-REKOWSKI
DARIUSZ
(RC Lechia Gdańsk)



NUMER OSIEM

DĄBROWSKI
PAWEŁ
(RC Arka Gdynia)

ZESZUTEK
PIOTR
(Ogniwo Sopot)

VERTYLETSKI
EDUARD
(Budowlani Łódź SA)



ŁĄCZNIK MŁYNA

BOBRUK
JAKUB
(Budowlani Lublin)

PLICHTA
DAWID
(Budowlani Łódź SA)

SZOSTEK
ŁUKASZ
(RC Arka Gdynia)



ŁĄCZNIK ATAKU

REKSULAK
PATRYK
(Budowlani Łódź)

PIOTROWICZ
WOJCIECH
(Ogniwo Sopot)

BANASZEK
DAWID
(RC Arka Gdynia)



LEWY SKRZYDŁOWY

SIROCKI
SZYMON
(RC Arka Gdynia)

ROKICKI
TOMASZ
(RC Lechia Gdańsk)

MATYJAK
MATEUSZ
(Budowlani Łódź SA)



ŚRODKOWY ATAKU

BRACIK
KEVIN
(RC Lechia Gdańsk)

GDULA
DANIEL
(Pogoń Siedlce)

GASIK
TOMASZ
(Orkan Sochaczew)



DRUGI ŚRODKOWY

BOSIACKI
ROBERT
(Budowlani Łódź SA)

SZCZEPAŃSKI
GRZEGORZ
(Ogniwo Sopot)

WĘZKA
MICHAŁ
(Lublin)



PRAWY SKRZYDŁOWY

KWIATKOWSKI
ROBERT
(RC Lechia Gdańsk)

KUBALEWSKI
BARTOSZ
(Budowlani Łódź SA)

RAKOWSKI
RADOSŁAW
(RC Arka Gdynia)



OBROŃCA

POGORZELSKI
KRYSTIAN
(Budowlani Łódź SA)

LAMENT
MATEUSZ
(Pogoń Siedlce)

KRZEŚNIAK
MARCIN
(Orkan Sochaczew)



RugbyHusarz.pl 2017