NADZIEJA 2016

Przejdź do:

LEWY FILAR MŁYNARZ PRAWY FILAR LEWY WSPIERACZ PRAWY WSPIERACZ LEWY RWACZ PRAWY RWACZ NUMER OSIEM ŁĄCZNIK MŁYNA ŁĄCZNIK ATAKU LEWY SKRZYDŁOWY ŚRODKOWY ATAKU DRUGI ŚRODKOWY PRAWY SKRZYDŁOWY OBROŃĆA
INNE WYNIKI:
RUGBY 7 KOBIET
RUGBY 7 MĘŻCZYZN
Wróć na RugbyHusarz.pl
LEWY FILAR

POTRYKUS
ADRIAN
(Stroud RFC (Anglia))

MARKIEWICZ
TOMASZ
(Orkan Sochaczew)

WALCZAK
JULIUSZ
(Budowlani Łódź SA))



MŁYNARZ

PEPLIŃSKI
PAWEŁ
(Rugby Ruda Śląska)

KAFARSKI
MICHAŁ
(Budowlani Łódź)

PLESIŃSKI
CEZARY
(Budowlani Łódź)



PRAWY FILAR

KACPROWICZ
ROBERT
(KS Budowlani Łodź)

PARADOWSKI
PATRYK
(Orkan Sochaczew)

LITWIŃCZUK
ADAM
(Rugby Białystok)



LEWY WSPIERACZ

KOSSAKOWSKI
MILAN
(RC Lechia Gdańsk)

SERAFIN
PRZEMYSŁAW
(Budowlani Łódź SA)

DASZCZYK
BARTŁOMIEJ
(Budowlani Lublin)



PRAWY WSPIERACZ

PIOTROWSKI
ADAM
(Ogniwo Sopot)

OLEJEK
KRYSTIAN
(Pogoń Siedlce)

WOŹNIAK
DANIEL
(Orkan Sochaczew)



LEWY RWACZ

KINAST
DAWID
(Posnania Poznań)

PACEWICZ
NICOLAS
(RC Matheysin Sud Dauphin (Francja))

POPIOŁEK
MATEUSZ
(Orkan Sochaczew)



PRAWY RWACZ

NITSCHKE
MATEUSZ
(Ogniwo Sopot)

OKONIEWSKI
NORBERT
(Orkan Sochaczew)

ZIĘTKOWSKI
RAFAŁ
(RC Arka Gdynia)



NUMER OSIEM

ŻARCZYŃSKI
MACIEJ
(Sparta Jarocin)

MUSUR
MICHAŁ
(Budowlani Lublin)

LAZARRI
MAURO
(Orkan Sochaczew)



ŁĄCZNIK MŁYNA

PLICHTA
MATEUSZ
(Ogniwo Sopot)

BOCZULAK
PAWEŁ
(RC Lechia Gdańsk)

KLEIN
PATRYK
(RC Arka Gdynia)



ŁĄCZNIK ATAKU

MOŻEJKO
JAKUB
(RC Lechia Gdańsk)

URBANIAK
PAWEŁ
(Budowlani Łódź SA)

WŁODAREK
KACPER
(Sparta Jarocin)



LEWY SKRZYDŁOWY

ZIELIŃSKI
OSKAR
(RC Lechia Gdańsk)

NIEMIEC
ADRIAN
(Orkan Sochaczew)

CIECHANOWICZ
ARTUR
(Ogniwo Sopot)



ŚRODKOWY ATAKU

BRZEZICKI
WOJCIECH
(Budowlani Lublin)

PUSTKOWSKI
BARTOSZ
(KS Budowlani Łódź)

JURCZYŃSKI
MICHAŁ
(Juvenia Kraków)



DRUGI ŚRODKOWY

BRACIK
MIŁOSZ
(RC Lechia Gdańsk)

KAMIŃSKI
JAKUB
(Budowlani Lublin)

DREWCZYŃSKI
KACPER
(Ogniwo Sopot)



PRAWY SKRZYDŁOWY

NAJDUL
DAWID
(Ogniwo Sopot)

WLAŹLAK
DAMIAN
(Budowlani Łódź SA)

GRABOWSKI
MACIEJ
(Budowlani Lublin)



OBROŃCA

BRZOZOWSKI
KAMIL
(KS Budowlani Łódź)

WÓJTOWICZ
ROBERT
(RC Lechia Gdańsk)

MECHECKI
KRYSTIAN
(Orkan Sochaczew)



RugbyHusarz.pl 2017